Müşteri Yorumları

Avrupa Nakliyat

Müşteri Yorumları

Ocak 2019

Serdar K.    İstanbul’da ilçeler arası taşıma nakliye yaptırdım. Gayet güzel ve temiz bir şekilde işi tamamladılar.

Ocak 2019

Ersin Can S.    Tavsiye üzerinde ben de hizmet aldım. Gayet iyi bir nakliyat oldu. Teşekkürler ellerinize sağlık.

Ocak 2019

Yeliz N.    İzmitteki evimizde tayin nedeniyle taşınmamız gerekti. Nakliyeci firma ararken burayı bulduk. Eşyalarımızı sorunsuz ve temiz bir şekilde paketleyip aldılar ve Sakaryadaki yeni evimize taşıdılar. Tavsiye ederim

Ocak 2019

Ayşenur Y.    Öğrenci evimi taşırken benimle gerçekten çok ilgilenildi , çalışanlara ve işletmeye samimiyetlerinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bütün eşyalar özenle ve zarar gelmeden nakliye işlemi gerçekleştirildi. Güvenebileceğiniz nakliye şirketlerinin en başında gelmeli herkese tavsiye ediyorum.

Ocak 2019

Ahmet T.    Gayet güzel bir hizmetleri var. Anlayışlı ve kibar davrandılar. Sadece biraz daha dikkatli olurlarsa seviniriz.

Ocak 2019

Rana Y.    istanbuldan izmire evimi taşıttım cok memnun kaldım . avrupa nakliyat başta firma çalışanları ve işin başından sonuna kadar bizimle ilgilenen demir beye cok tşk ederiz ALLAH RAZI OLSUN

Haziran 2018

Kazım T.    Merhabalar Ankara’dan istanbul’a taşınmak için Avrupa nakliyat le anlaştım öncelikle tüm yetkililerine seslenmek istiyorum teşekkür ederim murat ,fırat ,orhan’a Demir beyle görüştüm ve dedikleri gibi her şeyi yaptılar eşyalarımı önce evimin içinde sarıp sonra yuklediler çalışan emeği geçen firma çalışanlarına teşekkür ederim gönül rahatlıgiyla tavsiye ederim Demir Bey güzel bir insan her şey ile ilgileniyor sağ olsun ekibine ve kendisine teşekkür ederim

Haziran 2018

Maya K.    istanbul dan izmire evimi taşıttım eşyam coktu ve 2 senelik evliyiz . iş dolayısıyla taşıma durumumuz oldu . geçekten cok endişeliydik. cok şükür hiç bir sıkıntı yaşamadan taşındık .AVRUPA NAKLİYAT VE EKİBİNE ALLAH RAZI OLSUN İSTEYEN HERKESE NUMARAMI VEREBİLİRSİNİZ.

Haziran 2018

Sebahtat K.    istanbul izmir arası evimi taşıttım cok memnun kaldım . adamlar dedikleri saatte geldiler .. bana söylenen günde izmirde oldular helal olsun hic bir mobilyama zarar gelmeden eskisinden cok daha iyi kurdular .. böyle bozmadan devam edin.. cok tşk ederiz . Avrupa evden eve nakliyat çalışanlarına ve ne kadar övgü yazsamda az gelecek.. dileyen olursa numaramı paylaşabilirsiniz.

Mayıs 2018

Meral B.    Yorumlara istinaden kendilerini tercih ettim. İlk defa böyle bir hizmet almamın tedirginliğini vardı ama Avrupa Nakliyat gerçekten işinde en iyisi. Sıfır hata, sıfır hasar, söz verilen saatin üzerinden 1 saniye bile geçmeden geldiler. Bundan sonra tek tercihimsiniz, hepinizin aldığı para son kuruşuna kadar helal olsun..

Nisan 2018

Yakup B.    istanbul duzce arası taşıma yaptım ..Daha önce pek çok firmanın taşımasına şahit oldum ancak hiçbiri AVRUPA Nakliyat kadar dakik ve güven verici olmamıştı. Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Emeği geçen herkese teşekkürler ..

Nisan 2018

Hülya C.    istanbul mersin arası ev taşıttım Çok memnun kaldım, gayet kırıksız çiziksiz taşındı her şeyim. İlk başta fiyat fazla gelse de gözüme, gayet kolayca taşıdılar o yüzden şu an gayet memnunum, aldığınız hizmete değiyor. Tam söyledikleri vakitte geldiler, yarım saat içinde topladılar götürdüler eşyayı sonra da gayet sorunsuz şekilde taşıdılar. İşini düzgün yapan, saygılı, düzgün insanlar. Herkese öneririm. Birazcık daha az para ödemek için ne olduğu belli olmayan, güvenemediğiniz, eşyanıza özenmeyen insanlarla çalışmayın. Avrupa nakliyat dogru adres

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

ofis taşıma ofis taşıma istanbul istanbul izmir parça eşya taşıma